Jednička ON AIR

9465 


9655


Studenti medicíny Eliška a Jakub již podruhé hovořili s děkanem 1. lékařské fakulty UK prof. Martinem Vokurkou především o aktuálních tématech. Probrali současnou podobu přijímaček na 1. lékařskou fakultu, zázemí fakulty i třeba hojně diskutovaný průzkum o psychické (ne)pohodě mediků.


Podcast si můžete pustit zde: spoti.fi/3OiQeWP

9623

9604


9474

9466


Prof. Petra Lišková působí na Oční klinice 1. LF UK a VFN a na Klinice pediatrie a dědičných poruch metabolismu 1. LF UK a VFN, kde také byla součástí týmu, který před nedávnem objevil gen způsobující zadní polymorfní dystrofii. Jak se k očnímu lékařství a genetice dostala a na čem v současnosti pracuje, řekla v dalším díle Křesla pro Fausta 2.0.


Podcast si můžete pustit zde: spoti.fi/3m9gpCD.


Co dnes už o genetice musí znát každý budoucí lékař? Jak a zejména proč je v této době důležité popularizovat genetiku? A které laické hoaxy a konspirace v oblasti genetiky ho rozesmějí? Na tyto a další otázky odpovídal MUDr. Antonín Šípek, Ph.D., oblíbený učitel, lékař a genetik z Ústavu biologie a lékařské genetiky 1. LF UK a VFN, který přijal pozvání do Křesla pro Fausta 2.0


Podcast si můžete pustit zde: spoti.fi/38a8y4zStudenti medicíny Eliška a Jakub poprvé vyzpovídali děkana 1. lékařské fakulty UK prof. Martina Vokurku pro nový čtvrtletní podcast Děkan aktuálně. Společně probrali náladu na fakultě, modernizaci studijního informačního systému, Kampus Albertov i řadu dalších témat ze života na největší lékařské fakultě v ČR.


Pustit podcast si můžete zde: # 2 Děkan aktuálně – Jednička ON AIR | Podcast ve Spotify
První díl Křesla pro Fausta 2.0 formou podcastu je na světě!

Pozvání přijal profesor Jiří Chomiak, přednosta Ortopedické kliniky Fakultní nemocnice Bulovka.


Pustit podcast si můžete zde: # 1 Ortoped Jiří Chomiak: Maratony rekreačních běžců nepodporuji – Jednička ON AIR | Podcast ve Spotify