Nemocnice AGEL Podhorská hledá na interní oddělení v Bruntále

Nemocnice AGEL Podhorská hledá na interní oddělení v Bruntále:

- Atestovaného lékaře

- Lékaře s kmenem

- Absolventa

Interní oddělení je moderně vybavené, má 40 lůžek a 8 lůžek na mezioborové JIP. K oddělení náleží všeobecná interní ambulance, interní příjmová ambulance, gastroenterologická ambulance (statut Centra pro screeningovou kolonoskopii MZ ČR), kardiologická ambulance, ultrazvukové pracoviště interního oddělení, cévní poradna interního oddělení, diabetologická ambulance (Rýmařov). Zároveň je zde přímá návaznost na oddělení ošetřovatelské péče (40 lůžek) na pracovišti v Rýmařově a sociální lůžka (12). Celá nemocnice prošla opakovaně akreditací SAK, v průzkumech spokojenosti pacientů (HCI) se několik roků po sobě umísťujeme na prvních místech v Moravskoslezském kraji.

Našim lékařům jsme schopni zajistit bydlení (přidělení městského bytu), nabízíme 5 týdnů dovolené + 3 sick days, týdenní ozdravné pobyty, příspěvek na penzijní a životní připojištění, účty v bankách bez poplatků, letní a zimní tábory pro děti, obědy za 30 Kč a mnoho dalších benefitů. Pro dojíždějící jsme schopni přispět na náklady na dopravu. Nabízíme nadstandardní smluvní plat.

Lékaři, kteří se rozhodnou doplnit náš tým mohou využít jakékoliv formy spolupráce, samozřejmě ideální je pro nás plný úvazek, ale je možno se dohodnout na DPP, kratším úvazku, nebo tzv. blokový systém – např. 2 dny ambulance a k tomu služba a pak domů atd. Jsme otevřeni všem možnostem, snažíme se vycházet lékařům maximálně vstříc.

Naše zaměstnance podporujeme v dalším vzdělávání, pořádáme společné akce – turnaj v kuželkách, firemní hry atd. Jsme menší nemocnice, kde se všichni znají, s dobrými vztahy mezi kolegy. Nemocnice se nachází v podhůří Jeseníků (sjezdovky 15 minut, cyklotrasy, turistika, lázně Karlova Studánka atd.). Město Bruntál nabízí široké sportovní i kulturní vyžití pro dospělé i děti.

Jako ředitel Nemocnice AGEL Podhorská a.s. vám garantuji, že Vám jsem schopen nabídnout velmi dobré podmínky pro vaši práci. S každým zájemcem o práci u nás jednáme korektně, o naše zaměstnance pečujeme, aby u nás byli spokojeni. Jen tak budou odvádět kvalitní práci a budou dělat dobré jméno naší nemocnici.


RNDr. Jaromír Soušek,                                                                                  Ph.D. Hana Camfrlová

Předseda představenstva                                                                                personální oddělení

Nemocnice AGEL Podhorská a.s.                                                                 Nemocnice AGEL Podhorská a.s.

Email: jaromir.sousek@phn.agel.cz                                                          Email: hana.camfrlova@phn.agel.cz

Tel.: +420554253201, +420606668281                                                        tel: +420554700231