Přijmeme absolventa do ordinace všeobecného praktického lékaře


Do akreditované ordinace všeobecného praktického lékaře na Praze 9 (u metra Vysočanská) hledáme lékaře absolventa k dlouhodobé spolupráci

 

Budeme rádi, když náš tým doplní mladý svědomitý kolega se zájmem poskytovat zdravotní péče kvalitně a moderně.

Praktické lékařství je jeden z nejdůležitější oboru primární péče, a proto v poslední době hodně podporován MZČR. Postupně byli schválené různé metody rychle diagnostiky umožňující výrazně vylepšit kvalitu poskytované zdravotní péče. Díky práci praktických lékařů dochází ke snížení nátlaku pacientů na velké nemocnici a na řádu úzkých specialistů, což umožnuje specializovaným odborníkům se věnovat léčbě a diagnostice náročnějších případů a celkově vice zpřístupňuje zdravotní péči v populaci. V naši ordinaci denně řešíme zajímavé klinické případy, provádíme dispensarizaci civilizačních a metabolických chorob a hodně se věnujeme preventivní péče abychom zabránili rozvoji těžkých nemoci v populaci.

Nabízíme přátelské pracovní prostředí, vzdělaný a samostatný nelékařsky personál, motivující finanční hodnocení, bonusy a odměny, podporu vzdělání, možnost si dodělat atestaci, možnost zažádat o rezidenční místo.

Školitelka je kontinuálně přítomná na pracovišti, proto nemějte strach, že celá ordinace padne Vám na ramena ihned po nástupu. Velkou výhodou praktického lékařství je jeho různorodost, každý den se můžete těšit na velmi nestandardní a zajímavé případy, takže se nikdy nebudete nudit. V ordinaci je všechno nastaveno tak, aby fungovalo jako hodiny a pracovní doba příjemně utíkala. Přesčasy, noční a víkendy nemáte v rozvrhu a taky není problém si vzít dovolenu.

Souhrnně:

- pracovní doba 8 hodin denně do kmenu, pak dle domluvy.
- plat od 50.000 Kč/měs., bonusy a odměny.
- dovolena 5 týdnů + 5 sick days,
- 20.000 tis. na vzdělání ročně,
- odborné stáži zajištěný ve FN Bulovka ale ev. to lze domluvit i v jakékoliv nemocnici na přání školence.

 

Zájemci prosím o zaslání emailu na anna.chupina10.10@gmail.com.
www.medianna.cz