Setkání klubu Alumni - prohlídka podzemí

Srdečně zveme všechny absolventy Jedničky a členy klubu Alumni 1. LF UK na již čtvrté podzimní setkání.

6809


Nejenže budete mít možnost setkat se s dalšími absolventy a zavzpomínat na studentská léta, nabízíme vám však také jedinečnou příležitost nahlédnout do podzemí pod Kateřinskou zahradou, kde se nacházejí legendami opředené prostory.

Patrně každý z vás někdy slyšel o podzemní nemocnici VFN či bunkru s rozsáhlými chodbami, ale nejspíš málokdo z vás je skutečně viděl. Tři podzemní patra můžete poznat právě s námi!

6829

Zavedeme vás také na prohlídku Psychiatrické kliniky, kde si můžete připomenout osobnost profesora Vladimíra Vondráčka, jenž stál u zrodu české psychiatrie, prohlédnout si pamětní desku Bedřicha Smetany nebo se dozvědět něco o elektrokonvulzivní terapii či magnetické stimulaci mozku a dalších unikátech.

6828

Pro zpříjemnění atmosféry nebude chybět ani hudební doprovod – kapela LF Funk složená z našich studentů anglické paralelky –, chutné občerstvení a dobré víno. Pro letošní rok jsme pro vás připravili také setkání nad kávou, kdy se budete moci dozvědět něco o její přípravě. Pro jedinečný chuťový i vizuální zážitek vám připravíme kávu s vaším portrétem :)

Podrobný program setkání:

6875

Nevíte, co od setkání očekávat? Podívejte se na fotografie z předchozích setkání:

6826

6823 6822

6827

Nezapomeňte se již nyní registrovat na e-mailu: anna.jarmarova@lf1.cuni.cz


Těšíme se na vás!

Váš Alumni 1. LF UK